| Czas wysyłki (w godzinach) | 72 |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Pojemność stelaża | 9U |
| Zamek na klucz panelu bocznego | Tak |
| Materiały | Stal |
| Model | Szafa wisząca |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Konstrukcja drzwi przednich | Metal |
| Obsługiwana liczba wentylatorów | 2 |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga produktu | 23,6 kg |
| Głębokość montażu (max) | 53 cm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 512,4 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie nakrętki | Tak |
| pkwiu | 27.12.40.0 |
LANBERG SZAFA WISZĄCA RACK 19″ 9U 600X600 DRZWI METALOWE SZARA (FLAT PACK) WF01-6609-00S
374,44 zł (304,42 zł netto)
71 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.