| Czas wysyłki (w godzinach) | 72 |
|---|---|
| Pojemność stelaża | 6U |
| Konstrukcja drzwi przednich | Metal |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Grubość szyny zębatki | 1,5 mm |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Relingi | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Model | Szafa wisząca |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 379 mm |
| Waga produktu | 20,3 kg |
| Zestaw do montażu ściennego | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Ostrzeżenia | Przed przystąpieniem do instalacji upewnij się, że ściana jest w stanie utrzymać odpowiedni ciężar szafy., Ostrożnie obchodzić się z elementami szklanymi, mogą się stłuc i spowodować skaleczenia., Dbaj o odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzewania sprzętu zamontowanego w szafie. |
| pkwiu | 27.12.40.0 |
LANBERG SZAFA WISZĄCA RACK 19″ 6U 600X600 DRZWI METALOWE SZARA (FLAT PACK) WF01-6606-00S
334,15 zł (271,67 zł netto)
9 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.