| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
| Model | Szafa wisząca |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 12U |
| Materiał frontów | Stal |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria do mocowania na ścianie, zamek drzwi przednich, śruby M6 |
| Wysokość produktu | 603 mm |
| Rozmiar | 25,4 cm (10") |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Waga produktu | 8,27 kg |
| Głębokość przedziału instalacji | 24 cm |
| Ostrzeżenia | Dbaj o odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzewania sprzętu zamontowanego w szafie., Ostrożnie obchodzić się z elementami szklanymi, mogą się stłuc i spowodować skaleczenia., Przed przystąpieniem do instalacji upewnij się, że ściana jest w stanie utrzymać odpowiedni ciężar szafy. |
| pkwiu | 27.12.40.0 |
LANBERG SZAFA WISZĄCA RACK 10″ 12U 280X310 CZARNA, DRZWI METALOWE (FLAT PACK) WF10-2312-00B
170,79 zł (138,85 zł netto)
2 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.