| Układ | Obrotowy |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 19 mm |
| Waga produktu | 8,72 g |
| Głębokość produktu | 57 mm |
| Wysokość produktu | 11,8 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 – 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 60 °C |
| System operacyjny | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10, Windows 11 Enterprise x64, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 11 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 11 x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 x64, Windows 10 IOT Core |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Pojemność | 512 GB |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wysokość opakowania | 114,3 mm |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Głębokość opakowania | 12,9 mm |
| Szerokość opakowania | 101,6 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15,03 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 110,5 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 193 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 121,9 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 451,65 g |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
KINGSTON FLASH 512GB USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia S B+Y
246,94 zł (200,76 zł netto)
15 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.