| Czas wysyłki (w godzinach) | 168 |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Pobór mocy | 18 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzne |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1459429 |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 – 240 V |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 15 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 385 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,6 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 567 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 253,5 mm |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Przewody | HDMI, Zasilanie, USB |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 14 ms |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 – 83 kHz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 400 cd/m² |
| Twardość powierzchni | 7H |
| Typ matrycy | IPS |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Typ ekranu dotykowego | Przeznaczony dla wielu użytkowników |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Rozmiar plamki | 0,274 x 0,274 mm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Typ HD | Full HD |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Przekątna ekranu | |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 10 |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -25 – 90° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ostrzeżenia | Chronić przed możliwością zarysowania ekranu dotykowego., Unikać upuszczania lub uderzania monitora., Nie używać w wilgotnym środowisku lub w pobliżu wody. |
iiyama ProLite T2452MSC-B1 monitor komputerowy 60,5 cm (23.8″) 1920 x 1080 px Full HD LCD Ekran dotykowy Przeznaczony dla wielu użytkowników Czarny
1800,43 zł (1463,76 zł netto)
30 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.