| Czas wysyłki (w godzinach) | 120 |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Producent procesora | AMD |
| Procesor | AMD Ryzen 9000 Series, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series |
| HDCP | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 8400 MHz, 4400 MHz, 6200 MHz, 6000 MHz, 8200 MHz, 5600 MHz, 6400 MHz, 7200, 7800 MHz, 4800 MHz, 7000, 6600, 6800, 6666 MHz, 7600, 5200 MHz, 8000 MHz |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 8400 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna na gniazdo | 64 GB |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Kolor produktu | Czarny, Brązowy |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator, Water cooling, Napięcie, Temperatura |
| Format płyty głównej | Mini ITX |
| Układ płyty głównej | AMD B850 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Przeznaczenie | PC |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 2 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| LED RGB | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Łączna liczba złączy SATA | 2 |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Liczba złączy RGB LED | 4 |
| Liczba złączy pompy wodnej | 1 |
| Liczba złączy zasilania EPS (8-pin) | 1 |
| Liczba złączy wentylatora CPU | 2 |
| Bluetooth | Tak |
| Model kontrolera WLAN | Realtek RTL8922AE |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be), 802.11g, 802.11a |
| Wi-Fi | Tak |
| Rozmiar pamięci BIOS | 256 Mbit |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 2.7 |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Wersja ACPI | 5.0 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Dołączone oprogramowanie | Norton Internet Security (OEM version)<BR>LAN bandwidth management software |
| Dołączone śruby | Tak |
| Dołączona antena | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Usługa RAID | Tak |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Liczba obsługiwanych HDD | 2 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 4 |
| Poziomy RAID | 0, 10, 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja DisplayPort | 2.1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| 2. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 2. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 1. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 1. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 5.0 |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
GIGABYTE B850I AORUS PRO płyta główna AMD B850 Gniazdo AM5 mini ITX
1308,88 zł (1064,13 zł netto)
3 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.