| Czas wysyłki (w godzinach) | 96 |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Konstrukcja drzwi przednich | Metal |
| Zamek | Tak |
| Rodzaj ramy | Zamknięty |
| Panele boczne w zestawie | Tak |
| Pojemność stelaża | 12U |
| Obsługiwana liczba wentylatorów | 2 |
| Model | Szafa wisząca |
| Usuwalne panele boczne | Tak |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Wysokość produktu | 640 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| pkwiu | 27.12.40.0 |
Extralink – szafka wisząca 19″ 12U 600×450 ASP Szara
474,48 zł (385,76 zł netto)
50 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.