| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Ilość przegród/komór | 1 |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Główny kolor produktu | Czarny, Szary |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Materiały | Neopren |
| Kolor powierzchni | Wzór |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Głębokość produktu | 285 mm |
| Głębokość opakowania | 325 mm |
| Waga produktu | 190 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 240 g |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Wysokość opakowania | 10 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| pkwiu | 15.12.12.0 |
Etui HP Reversible Protective Geo Laptop Sleeve do notebooka 15,6″ czarno-szare 2F2L0AA
84,77 zł (68,92 zł netto)
5 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.