| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Home x64, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows 8.1, Windows 10 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 2.6.31 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Transfer danych, Zasilanie |
| Materiał obudowy | Plastik, Guma |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz, Wodoodporny, Odporny na wstrząsy |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Moc magistrali | 5 V |
| Waga produktu | 328 g |
| Szerokość produktu | 96 mm |
| Głębokość produktu | 24 mm |
| Wysokość produktu | 139,2 mm |
| Przewody | USB |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Pojemność HDD | 5 TB |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS, CE, WEEE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| pkwiu | 26.20.21.0 |
Dysk zewnętrzny HDD Silicon Power Armor A66 (5TB; 2,5″; USB 3.2; Black; SP050TBPHD66LS3K)
1273,71 zł (1035,54 zł netto)
3 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.