| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Home Basic, Windows 8, Windows Vista Business, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Enterprise, Windows Vista, Windows 7 x64, Windows 10 Education x64, Windows XP Professional x64, Windows 7 Professional x64, Windows Vista Business x64, Windows 10 Enterprise, Windows 8 x64, Windows 7 Starter x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows Vista Enterprise x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8 Enterprise x64, Windows Vista Enterprise, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows XP Home x64, Windows 10 Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8.1, Windows 8 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows 10 Education, Windows XP Home, Windows XP Professional, Windows 10 Pro, Windows Vista Home Basic x64, Windows 8.1 x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 8 Enterprise |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Moc magistrali | 5 V |
| Głębokość produktu | 125,7 mm |
| Waga produktu | 139,8 g |
| Szerokość produktu | 80,5 mm |
| Wysokość produktu | 10,3 mm |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB |
| Złącze USB | USB |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Model | HDD |
| Pojemność HDD | 1 TB |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać., Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią., Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| pkwiu | 26.20.21.0 |
Dysk zewnętrzny HDD ADATA HV300 (1TB; 2.5″; USB 3.2; czerwony)
482,38 zł (392,18 zł netto)
18 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.