| Kolor produktu | Czarny |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Enterprise x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 Education x64, Windows XP Professional x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8 x64, Windows 7 Starter x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows 10 Education, Windows XP Home, Windows XP Professional, Windows 10 Pro, Windows Vista Business x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 8, Windows Vista Business, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Enterprise, Windows Vista, Windows 7 x64, Windows 8 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows XP Home x64, Windows 10 Home, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Enterprise x64, Windows Vista Enterprise, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows Vista Home Basic x64, Windows 8.1 x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1, Windows 8 Pro |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Moc magistrali | 5 V |
| Waga produktu | 139,8 g |
| Szerokość produktu | 80,5 mm |
| Głębokość produktu | 125,7 mm |
| Wysokość produktu | 10,3 mm |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Złącze USB | USB |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Model | HDD |
| Pojemność HDD | 1 TB |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika., Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać., Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| pkwiu | 26.20.21.0 |
Dysk zewnętrzny HDD ADATA HV300 (1TB; 2.5″; USB 3.2; czarny)
482,38 zł (392,18 zł netto)
30 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.