| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows 10 Education, Windows XP Home, Windows XP Professional, Windows 10 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows XP Home x64, Windows 10 Home, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Enterprise x64, Windows Vista Enterprise x64, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 Education x64, Windows XP Professional x64, Windows 7 Professional x64, Windows Vista Business x64, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Home Basic, Windows 8, Windows 8 x64, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Home Premium, Windows Vista Home Basic x64, Windows 8.1 x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 8 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows Vista Enterprise, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1, Windows Vista Home Premium, Windows 8 Pro, Windows Vista Business, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Ultimate x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Enterprise, Windows Vista |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy, Odporny na kurz, Wodoodporna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik, Silikon |
| Diody LED | Zasilanie, Transfer danych |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Moc magistrali | 5 V |
| Głębokość produktu | 21,5 mm |
| Waga produktu | 270 g |
| Szerokość produktu | 98,5 mm |
| Wysokość produktu | 133,3 mm |
| Przewody | USB |
| Wi-Fi | Nie |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Złącze USB | Micro-USB B |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Model | HDD |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Pojemność HDD | 1 TB |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią., Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika., Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać. |
| pkwiu | 26.20.21.0 |
Dysk zewnętrzny HDD ADATA HD710 PRO (1TB; 2.5″; USB 3.2; czarny)
414,73 zł (337,18 zł netto)
15 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.