| Czas wysyłki (w godzinach) | 168 |
|---|---|
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Odłączany przewód | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 450 x 140 x 40 mm |
| Waga klawiatury | 1,12 kg |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawisze Windows | Tak |
| Układ klawiatury | |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Język klawiatury | US English |
| Rodzaj przełącznika | Cherry MX Brown |
| Nakładki na klucze | Podwójny strzał |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Typ klawiatury | |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Kumulacja | 6-key/N-key rollover |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Zastosowanie | Gaming |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Materiał klawiszy | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Ostrzeżenia | Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego., Trzymaj z dala od wody i innych płynów., Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem. |
Ducky One 3 RGB klawiatura Gaming USB QWERTY US English Biały
794,40 zł (645,85 zł netto)
15 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.