| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | USB |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Zastosowanie | PC |
| Materiał obudowy | |
| Diody LED | Zasilanie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Zakres częstotliwości | 200 – 18000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 11 W |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Ochrona magnetyczna | Tak |
| Ustawienia korektora | Nie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Położenie głośnika | Satelitarny |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Kanały wyjścia audio | 2.1 kan. |
| Wzmacniacz | Wbudowany |
| pkwiu | 26.40.42.0 |
DEFENDER GŁOŚNIKI KOMPUTEROWE V11 2.1 11W USB KONTROLA BASÓW I NISKICH TONÓW 65111
100,11 zł (81,39 zł netto)
3 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.