| Czas wysyłki (w godzinach) | 96 |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 – 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 – 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,5 W |
| Pobór mocy | 17 W |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1420519 |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 10 kWh |
| Wysokość (bez podstawy) | 226,8 mm |
| Waga (bez podstawy) | 920 g |
| Szerokość (bez podstawy) | 359,9 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 11,9 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 90% |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 76 mm |
| Szerokość opakowania | 485 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,78 kg |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
| Ekran dotykowy | |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 3 ms |
| Typ HD | Full HD |
| Paleta barw | 100% |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 34,4 cm |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 60 – 144 Hz |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Typ podświetlacza | LED |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 19,4 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Ekran matowy | Tak |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Rozmiar plamki | 0,179 x 0,179 mm |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ matrycy | IPS |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 – 180 kHz |
| Przekątna ekranu | |
| Standard gamy kolorów | sRGB |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | 15 – 35° |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba portów Mini HDMI | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów USB typu C downstream | 2 |
| Specyficzne technologie | SPLENDID |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia., Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
ASUS ZenScreen MB16AHG monitor komputerowy 39,6 cm (15.6″) 1920 x 1080 px Full HD Czarny
2246,24 zł (1826,21 zł netto)
10 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.