| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Wysokość produktu | 39 mm |
| Głębokość produktu | 72 mm |
| Szerokość produktu | 125 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Vista |
| Ilość | 1 |
| Rozdzielczość ruchu | 12000 DPI |
| Szybkość śledzenia myszy | 250 ips |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Przyspieszenie (max) | 35 G |
| Częstotliwość Polling rate | 2000 Hz |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 20 |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Liczba przycisków | 9 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Pojemność wbudowanej pamięci | 4096 KB |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Produkt należy chronić przed wilgocią. |
| pkwiu | 26.20.16.0 |
A4TECH MYSZ BLOODY L65 MAX RGB HONEYCOMB (ACTIVATED) A4TMYS47113
142,47 zł (115,83 zł netto)
2 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.