| Czas wysyłki (w godzinach) | 120 |
|---|---|
| Długość kabla | 2,5 m |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Podświetlenie | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja | Nie |
| Zużycie energii | 25 mA |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 374 x 139 x 18 mm |
| Waga klawiatury | 550 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 – 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 60 °C |
| Szerokość opakowania | 393 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 680 g |
| Wysokość opakowania | 33 mm |
| Głębokość opakowania | 196 mm |
| Dołączone adaptery interfejsu | USB żeński – PS/2 męski |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Dołączona myszka | Nie |
| Certyfikaty | cURus, c-tick, VCCI, CE, FCC, VDE, BSMI |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Układ klawiatury | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 20 milionów znaków |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Ilość klawiszy | 104 |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Hub USB | Nie |
| Klawisze Windows | Tak |
| Programowalne hotkeys | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Wewnętrzny | Nie |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 12 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 21 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
| Ostrzeżenia | Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego., Trzymaj z dala od wody i innych płynów., Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem. |
CHERRY XS Complete klawiatura Uniwersalne USB QWERTZ Niemiecki Czarny
434,43 zł (353,20 zł netto)
30 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.