| Czas wysyłki (w godzinach) | 120 |
|---|---|
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Diody LED | Tak |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Średni czas do awarii (MTTF) | 150000 h |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zalanie |
| Podstawka na nadgarstek | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Nie |
| Liczba baterii (klawiatura) | 2 |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ baterii klawiatury | AA |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Zasilanie USB | Nie |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Żywotność baterii | 36 mies. |
| Waga klawiatury | 700,23 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 193,5 x 24,3 x 458,31 mm |
| Wymiary myszy (SxGxW) | 61 x 38,8 x 108,2 mm |
| Waga myszy | 101,4 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -5 – 45 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 °C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 12.0, iPadOS, iOS 14, iOS 14, Android 9.0, Android 10.0, Android 11.0, iOS 15, Android 8.0 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Wysokość opakowania | 47 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,08 kg |
| Szerokość opakowania | 205 mm |
| Głębokość opakowania | 531 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga odbiornika | 2 g |
| Wymiary odbiornika (S x G x W) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
| Układ | Praworęczny |
| Typ baterii myszy | AA |
| Liczba przycisków | 5 |
| Kierunki przewijania | Pionowy |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 5 |
| Żywotność baterii myszy | 24 mies. |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Dołączona myszka | Tak |
| Funkcje przycisków | Przedni |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Hiperszybkie przewijanie | Tak |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Liczba baterii (mysz) | 1 |
| Rozdzielczość ruchu | 4000 DPI |
| Technologia akumulatora myszy | Alkaliczny |
| Oprogramowanie do pobrania | Logi Options+ |
| Waga baterii/akumulatora | 48,23 g |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 20 milionów znaków |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 3,2 mm |
| Zastosowanie | Biuro |
| Ilość klawiszy | 118 |
| Odporny na rozlanie do | 60 ml |
| Typ klawiatury | |
| Układ klawiatury | |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Hot keys | Tak |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Kompatybilność | Logi Bolt USB receiver |
| Tworzywa wtórne z recyklingu | 21% |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 198 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 221 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 541 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,96 kg |
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem., Trzymaj z dala od wody i innych płynów., Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CarbonNeutral |
| pkwiu | 26.20.16.0 |
Logitech Signature MK650 Combo For Business klawiatura Dołączona myszka Biuro Bluetooth QWERTZ Niemiecki Biały
292,88 zł (238,11 zł netto)
30 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.