| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Podświetlenie | Tak |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Pojemność baterii | 400 mAh |
| Źródło zasilania | Wbudowany akumulator |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Waga produktu | 90 g |
| Szerokość produktu | 73 mm |
| Głębokość produktu | 421 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wysokość opakowania | 175 mm |
| Szerokość opakowania | 105 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 140 g |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Szybkość śledzenia myszy | 30 ips |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Funkcje przycisków | Powrót (akcja), Przedni, Przełącznik DPI |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 3 |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 5 |
| Przyspieszenie (max) | 10 G |
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci., Nie narażać na działanie wody ani innych cieczy., Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym. |
| Certyfikaty zgodności | RoHS, CE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| pkwiu | 26.20.16.0 |
DEFENDER MYSZ GM-126 TISA RF+BT OPTIC 1600dpi 6P BIAŁA
78,42 zł (63,76 zł netto)
4 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.