| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Układ | Praworęczny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 500 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Żywotność baterii | 2,33 mies. |
| Waga produktu | 141 g |
| Głębokość produktu | 124,9 mm |
| Wysokość produktu | 51 mm |
| Szerokość produktu | 84,3 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -5 – 45 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 40 °C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 11.0, Android 12.0, Android 9.0, Android 10.0, iOS 14, iOS 14, iOS 15, iPadOS |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Waga wraz z opakowaniem | 320 g |
| Szerokość opakowania | 138,5 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 173,5 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Rozdzielczość ruchu | 8000 DPI |
| Liczba kółek przewijania myszy | 2 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Technologia wykrywania ruchu | Laser |
| Liczba przycisków | 7 |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 10 |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Kierunki przewijania | Pionowy/Poziomy |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Ciche kliknięcie | Tak |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Długość kabla | 1,3 m |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Produkt należy chronić przed wilgocią., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| pkwiu | 26.20.16.0 |
Mysz Logitech MX Master 3S for Busines Graphite
443,59 zł (360,64 zł netto)
30 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.