| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Waga produktu | 69 g |
| Rozdzielczość ruchu | 1000 DPI |
| Długość produktu | 117 mm |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Szerokość produktu | 62 mm |
| Liczba przycisków | 3 |
| Wysokość produktu | 36 mm |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Przeznaczenie | Biuro |
| pkwiu | 26.20.16.0 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.