| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 89 g |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Szerokość produktu | 73 mm |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Liczba przycisków | 6 |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 3 |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| pkwiu | 26.20.16.0 |
NATEC MYSZ BEZPRZEWODOWA BLACKBIRD 2 1600DPI CZARNA NMY-1874
44,90 zł (36,50 zł netto)
17 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.