| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Układ | Praworęczny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga produktu | 69 g |
| Wysokość produktu | 36 mm |
| Głębokość produktu | 117 mm |
| Szerokość produktu | 62 mm |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows 11 |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Rozdzielczość ruchu | 1200 DPI |
| Liczba przycisków | 3 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Programowalne przyciski myszy | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych., Produkt należy chronić przed wilgocią. |
| pkwiu | 26.20.16.0 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.