| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Układ | Po prawej stronie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 116 mm |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Zastosowanie | PC |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Liczba przycisków | 6 |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych., Produkt należy chronić przed wilgocią. |
| pkwiu | 26.20.16.0 |
Mysz A4 TECH A4TMYS44125 (optyczna; 1600 DPI; kolor czarny)
65,16 zł (52,98 zł netto)
1 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.