| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Model | Podstawowy kalkulator |
| Układ | Desktop |
| Ilość klawiszy | 35 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiał obudowy | |
| Osłona | Nie |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria/Energia słoneczna |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | LR44 |
| Czas eksploatacji baterii | 3 lat(a) |
| Wysokość produktu | 28,6 mm |
| Szerokość produktu | 126,5 mm |
| Głębokość produktu | 148 mm |
| Waga produktu | 140 g |
| Zapis symboliczny | Pierwiastek |
| Kalkulacja podatku | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Drugi ekran | Nie |
| Wychylny ekran | Nie |
| Podświetlany ekran | Nie |
| Łatwy do odczytu wyświetlacz | Tak |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 12 |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie., Trzymać z dala od dzieci., Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą. |
| pkwiu | 28.23.10.0 |
CASIO KALKULATOR BIUROWY MJ-120D PLUS CZARNY, 12 CYFROWY WYŚWIETLACZ
51,08 zł (41,53 zł netto)
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.