| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | USB |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Wysokość produktu | 145 mm |
| Głębokość produktu | 71 mm |
| Waga produktu | 350 g |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Materiał obudowy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga wraz z opakowaniem | 400 g |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Zakres częstotliwości | 200 – 18000 Hz |
| Impedancja | 4 Ω |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ustawienia korektora | Nie |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperialny) | 5,08 cm (2") |
| Głośnik wysokotonowy | Nie |
| Głośnik niskotonowy | Nie |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Ilość przetworników | 1 |
| Wzmacniacz | Wbudowany |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą., Przechowuj z dala od źródeł ciepła., Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| pkwiu | 26.40.42.0 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.