| Czas wysyłki (w godzinach) | 72 |
|---|---|
| Certyfikaty | ANSI/EIA RS-310-D, DIN 41491/PART 1, DIN<BR>41494/PART 7, IEC297-2:1982 |
| Zamek | Tak |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło/stal |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Panele boczne w zestawie | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Model | Szafa wisząca |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Relingi | Tak |
| Pojemność stelaża | 9U |
| Kąt otwierania drzwi | 215° |
| Kolor produktu | Szary |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Rozmiar | 25,4 cm (10") |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Waga produktu | 10,2 kg |
| Wysokość produktu | 503 mm |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Zestaw uziemiający | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
Lanberg WF11-3309-10S stojak 9U Szafa wisząca Szary
285,05 zł (231,75 zł netto)
30 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.