| Czas wysyłki (w godzinach) | 72 |
|---|---|
| Zamek na klucz panelu bocznego | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Konstrukcja drzwi przednich | Metal |
| Materiały | Stal |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Pojemność stelaża | 9U |
| Model | Szafa wisząca |
| Obsługiwana liczba wentylatorów | 2 |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 23,6 kg |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Głębokość montażu (max) | 53 cm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 512,4 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie nakrętki | Tak |
| pkwiu | 27.12.40.0 |
LANBERG SZAFA WISZĄCA RACK 19″ 9U 600X600 DRZWI METALOWE CZARNA (FLAT PACK) WF01-6609-00B
418,49 zł (340,24 zł netto)
44 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.