| Czas wysyłki (w godzinach) | 72 |
|---|---|
| Model | Szafa wisząca |
| Kolor produktu | Szary |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Pojemność stelaża | 6U |
| Materiał frontów | Szyba hartowana |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria do mocowania, zestaw do uziemienia, zamek drzwi przednich, dwa zamki paneli bocznych, 10 śrub M6 |
| Wysokość produktu | 374 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 14 kg |
| pkwiu | 27.12.40.0 |
Szafa jednosekcyjna, zamykana na zamek Lanberg WF01-6406-10S (6U; 368mm / 600mm / 450 mm; wisząca; Szklane; 19”; kolor szary)
352,41 zł (286,51 zł netto)
200 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.