| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Model | Szafa wisząca |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Pojemność stelaża | 9U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał frontów | Szyba hartowana |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria do mocowania, zestaw do uziemienia, zamek drzwi przednich, dwa zamki paneli bocznych, 10 śrub M6 |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Wysokość produktu | 507 mm |
| Waga produktu | 18 kg |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Ostrzeżenia | Dbaj o odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzewania sprzętu zamontowanego w szafie., Przed przystąpieniem do instalacji upewnij się, że ściana jest w stanie utrzymać odpowiedni ciężar szafy., Ostrożnie obchodzić się z elementami szklanymi, mogą się stłuc i spowodować skaleczenia. |
| pkwiu | 27.12.40.0 |
Szafa jednosekcyjna Lanberg WF01-6409-10B (9U; 502mm / 600mm / 450 mm; wisząca; Szklane; 19”; kolor czarny)
418,49 zł (340,24 zł netto)
8 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.