| Czas wysyłki (w godzinach) | 120 |
|---|---|
| Typ pamięci RAM | |
| Pojemność | 256 GB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 100 MB/s |
| Typ karty flesza | MicroSDXC |
| Prędkość zapisu nośnika | 40 MB/s |
| Klasa prędkości | Class 1 (U1) |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Klasa szybkości wideo | V30 |
| Certyfikaty | CE(UKCA)/FCC/VCCI/RCM |
| Kolor produktu | Biały |
| Wytrzymałość | 10000 cykle/cykli na sektor logiczny |
| Napięcie pamięci | 3.6 V, 2.7 |
| Szerokość produktu | 15 mm |
| Waga produktu | 0,25 g |
| Wysokość produktu | 11 mm |
| Głębokość produktu | 1 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 – 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 85 °C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85235190 |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą oraz wilgocią., Nie narażać na działanie wysokich temperatur., Przechowywać z dala od silnych źródeł promieniowania elektromagnetycznego. |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
SAMSUNG PRO Endurance micro SDXC 256GB MB-MJ256KA/EU
640,98 zł (521,12 zł netto)
30 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.