| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Podkładka tłumiąca | A1 |
| Klasa prędkości | Class 1 (U1) |
| Typ karty flesza | MicroSDXC |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 140 MB/s |
| Pojemność | 128 GB |
| Typ pamięci RAM | |
| Kolor produktu | Szary, Czerwony |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny, Odporny na temperaturę |
| Wysokość produktu | 0,5 mm |
| Szerokość produktu | 15 mm |
| Głębokość produktu | 24 mm |
| Wysokość opakowania | 69 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
| Szerokość opakowania | 40 mm |
| Adapter pamięci w zestawie | SD |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wysokich temperatur., Przechowywać z dala od silnych źródeł promieniowania elektromagnetycznego., Unikać kontaktu z wodą oraz wilgocią. |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
SANDISK ULTRA microSDXC 128GB 140MB/s + SD ADAPTER
146,06 zł (118,75 zł netto)
16 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.