| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Kolor produktu | Złoty |
| Materiał obudowy | |
| Breloczek na klucze | Tak |
| Układ | Bez zatyczki |
| Szerokość produktu | 12,2 mm |
| Waga produktu | 15,18 g |
| Głębokość produktu | 39 mm |
| Wysokość produktu | 4,6 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 – 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 60 °C |
| System operacyjny | |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Prędkość zapisu nośnika | 100 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 220 MB/s |
| Pojemność | 256 GB |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Głębokość opakowania | 5,6 mm |
| Wysokość opakowania | 144,3 mm |
| Szerokość opakowania | 101,6 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 429,96 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 120,7 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 114,3 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 94 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 429,96 g |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wilgoci., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Unikać uderzeń i wstrząsów. |
| pkwiu | 26.20.22.0 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.