| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | HP |
| Materiały | Tkanina |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Typ obudowy | Obudowa na messenger |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Szerokość opakowania | 406,4 mm |
| Głębokość produktu | 285,8 mm |
| Szerokość produktu | 406,4 mm |
| Głębokość opakowania | 285,8 mm |
| Wysokość opakowania | 6,99 mm |
| Waga produktu | 380 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 420 g |
| Wysokość produktu | 6,99 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| pkwiu | 15.12.12.0 |
Torba HP Prelude Pro Laptop Bag do notebooka 15,6″ szara 4Z514AA
145,37 zł (118,19 zł netto)
15 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.