| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Miejsce na laptopa | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Nieprzemakalność | Tak |
| Typ plecaka | Plecak turystyczny |
| Minimalna wielkość ekranu | 33,8 cm (13.3") |
| Waga produktu | 380 g |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Wysokość produktu | 455 mm |
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Wysokość opakowania | 455 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 380 g |
| Szerokość opakowania | 310 mm |
| Głębokość opakowania | 105 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 42029291 |
| Materiały | Poliester |
| pkwiu | 15.12.12.0 |
Plecak HP Prelude Laptop Backpack do notebooka 15,6″ szary 2Z8P3AA
112,49 zł (91,46 zł netto)
1 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.