| Czas wysyłki (w godzinach) | 120 |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Przednia osłona | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Konsument |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 – 240 V |
| Pobór mocy (max) | 180 W |
| Roczne zużycie energii | 66 kWh |
| Pobór mocy | 45 W |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1762586 |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzne |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 147 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 45 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1147,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 568,4 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 420,5 mm |
| Waga (bez podstawy) | 10,6 kg |
| Waga (z podstawą) | 15,6 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 293,8 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 363,5 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1147,6 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 – 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 80% |
| AMD FreeSync | Tak |
| Tryby inteligentne | RPG, FPS, Eko, RTS |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Typ oświetlenia otoczenia | Core Sync |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Funkcje gier | Super Arena Gaming UX |
| Głębokość opakowania | 481 mm |
| Wysokość opakowania | 343 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 20,6 kg |
| Szerokość opakowania | 1265 mm |
| Przewody | USB, HDMI, Zasilanie, DisplayPort |
| Długość kabla zasilającego | 1,5 m |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Rozdzielczość | 5120 x 1440 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 450 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 32:9 |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ HD | Dual QHD |
| Przekątna ekranu | 49" |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 124 cm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 119,2 cm |
| Typ matrycy | VA |
| Paleta barw | 92% |
| Optymalizator częstotliwości odświeżania | Tak |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega DCR |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,5 cm |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 2500:1 |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Standard gamy kolorów | DCI-P3 |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | DisplayHDR 1000, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1000R |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -2 – 11° |
| Obrotowe | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obracany | -15 – 15° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Funkcja Picture-in-Picture | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 12 cm |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| HDCP | Tak |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Certyfikaty | Windows 10 |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Tryby kolorów wideo | Entertain, Sport, Gra, Oryginalny, zwyczaj, Graficzny, Standardowy |
| Rozmiar obrazu | Y |
| Tryb Samsung Eye Saver | Tak |
| Raport z kalibracji fabrycznej | Tak |
| Auto source switch+ | Tak |
| Specyficzne technologie | Black Equalizer |
| Wirtualny punkt AIM | Tak |
| Strojenie fabryczne | Y |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Obraz po obrazie (PbP) | Tak |
| Niski input lag | Tak |
| Adaptacyjny obraz | Tak |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera materiały, które mogą być szkodliwe dla środowiska, należy postępować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji urządzeń elektronicznych., Unikaj bezpośredniego kontaktu z płynami., Nie wystawiaj na działanie wody lub nadmiernej wilgoci. |
| pkwiu | 26.20.17.0 |
Samsung G95C monitor komputerowy 124,5 cm (49″) 5120 x 1440 px Dual QHD LED Czarny
4108,61 zł (3340,33 zł netto)
24 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.