| Czas wysyłki (w godzinach) | 72 |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Obudowa dysku M.2 |
| Materiał obudowy | Metal, ABS |
| Światło LED RGB | Tak |
| Głębokość produktu | 126 mm |
| Szerokość produktu | 57 mm |
| Wysokość produktu | 18 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Przewody | USB Type-C – USB Type-C/USB Type-A |
| Śrubokręt w zestawie | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, NVMe, SATA III |
| Połączenie USB | Tak |
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 / 2260 / 2242 |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
UNITEK OBUDOWA DYSKU USB-C M.2 SSD NVME/SATA, 10GBPS, RGB
259,79 zł (211,21 zł netto)
7 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.