| Certyfikaty | CE / FCC / UKCA / BSMI / RoHS |
|---|---|
| Kompatybilny z Androidem | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Wytrzymały na wibracje |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Ochrona hasłem | Nie |
| Głębokość produktu | 13 mm |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Waga produktu | 45,4 g |
| Szerokość produktu | 102,5 mm |
| Szerokość opakowania | 115 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 100 g |
| Wysokość opakowania | 135 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 30 mm |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Ostrzeżenia | Nie przechowuj ani nie używaj urządzenia w pobliżu źródeł ciepła., Unikaj zalania lub kontaktu obudowy z wodą., Nie demontuj obudowy bez odpowiednich narzędzi i wiedzy technicznej. |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2230 / 2242 / 2260 / 2280 |
| Obsługiwane rozmiary dysków SSD | M.2 |
| Gniazda PCI Express 3 x4 | 1 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 1000 MB/s |
| NVMe wersja | 1.3 |
| Prędkość zapisu nośnika | 1000 MB/s |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 8 TB |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
Patriot TXD obudowa USB3.2 do SSD M.2 NVMe 1.3, do 8TB – Aluminium
86,66 zł (70,46 zł netto)
19 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.