| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1, Windows 10, Windows XP Home x64, Windows 7, Windows 8, Windows XP Professional x64, Windows Vista, Windows XP Home, Windows XP Professional |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Diody LED | Błąd, Działanie, Zasilanie |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik, Guma |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Moc magistrali | 5 V |
| Szerokość produktu | 88,9 mm |
| Waga produktu | 189,8 g |
| Wysokość produktu | 16,2 mm |
| Głębokość produktu | 132,7 mm |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB |
| Złącze USB | Micro-USB B |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Model | HDD |
| Pojemność HDD | 2 TB |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| pkwiu | 26.20.21.0 |
Dysk zewnętrzny HDD ADATA HD330 (2TB; 2.5″; USB 3.2; czerwony)
529,44 zł (430,44 zł netto)
24 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.