| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zadrapania |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Moc magistrali | 5 V |
| Wysokość produktu | 11,5 mm |
| Waga produktu | 152 g |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 – 90% |
| Przewody | USB |
| Głębokość opakowania | 110 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 190 g |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Wi-Fi | Nie |
| Złącze USB | Micro-USB B |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Model | HDD |
| Pojemność HDD | 2 TB |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać., Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika., Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| pkwiu | 26.20.21.0 |
Dysk zewnętrzny HDD ADATA HV620S (2TB; 2.5″; USB 3.2; czarny)
517,68 zł (420,88 zł netto)
30 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.