| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Certyfikaty | CE/FCC/BSMI/Green dot/WEEE/RoHS/KCC/RCM |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Professional x64, Windows XP Home, Windows XP Professional, Windows 8.1, Windows 8, Windows XP Home x64, Windows 7, Windows 10, Windows Vista |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik, Guma |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy, Odporny na zadrapania |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Waga produktu | 181 g |
| Szerokość produktu | 134 mm |
| Wysokość produktu | 18,6 mm |
| Głębokość produktu | 87,5 mm |
| Przewody | USB |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi | Nie |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Model | HDD |
| Pojemność HDD | 1 TB |
| pkwiu | 26.20.21.0 |
Dysk zewnętrzny HDD Silicon Power Armor A30 (1TB; 2.5″; USB 3.2; 5400 obr/min; White; SP010TBPHDA30S3W)
438,78 zł (356,73 zł netto)
2 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.