| Certyfikaty | CE/FCC/BSMI/Green dot/WEEE/RoHS/KCC/RCM |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows XP Home x64, Windows 8.1, Windows XP Home, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows XP Professional x64, Windows XP Professional |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.5 Leopard |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zadrapania, Wodoodporny, Odporny na wstrząsy |
| Materiał obudowy | Plastik, Guma |
| Moc magistrali | 5 V |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Szerokość produktu | 138,5 mm |
| Wysokość produktu | 23,2 mm |
| Głębokość produktu | 85,9 mm |
| Przewody | USB |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
| Model | HDD |
| Pojemność HDD | 1 TB |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera komponenty elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika., Nie otwierać obudowy dysku ani nie próbować samodzielnie naprawiać., Należy unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| pkwiu | 26.20.21.0 |
Dysk zewnętrzny HDD Silicon Power Armor A60 (1TB; 2.5″; USB 3.2; 5400 obr/min; Green-Black; SP010TBPHDA60S3K)
516,40 zł (419,84 zł netto)
3 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.