| Szybkość HDD | 5400 RPM |
|---|---|
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Przeznaczenie | NAS |
| Pojemność HDD | 4,1 TB |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 202 MiB/s |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Interfejs | SATA |
| Model | HDD |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 3,96 W |
| Pobór mocy (zapis) | 4,85 W |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 65 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 – 70 °C |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci., Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń., Nie otwierać ani nie rozmontowywać. |
| pkwiu | 26.20.21.0 |
Synology HDD Plus Series (4TB; 3.5″; SATA) HAT3300-4T
1222,12 zł (993,59 zł netto)
30 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.