| Czas wysyłki (w godzinach) | 240 |
|---|---|
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Producent procesora | AMD |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Procesor | AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| HDCP | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 6600, 6800, 4800 MHz, 7000, 5800 MHz, 6200 MHz, 8000 MHz, 8266 MHz, 4400 MHz, 7800 MHz, 7950, 6000 MHz, 8200, 7400, 5600 MHz, 6400 MHz, 7900, 7200 MHz, 5200 MHz, 8400, 7600 MHz |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 8400 MHz |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna na gniazdo | 64 GB |
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator, Napięcie, Water cooling, Temperatura |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ audio | Realtek ALC4080 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Układ płyty głównej | AMD X870 |
| Format płyty głównej | Micro ITX |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Ilość złączy SATA III | 2 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 1 |
| LED RGB | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Liczba złączy wentylatora CPU | 2 |
| Liczba złączy pompy wodnej | 1 |
| Liczba złączy RGB LED | 3 |
| Liczba złączy zasilania EPS (8-pin) | 1 |
| Model kontrolera WLAN | Realtek RTL8922AE |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8125 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 2.7 |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Rozmiar pamięci BIOS | 256 Mbit |
| Wersja ACPI | 5.0 |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,28 kg |
| Głębokość opakowania | 227 mm |
| Szerokość opakowania | 235 mm |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Dołączone oprogramowanie | Norton® Internet Security (OEM version)<BR>LAN bandwidth management software |
| Dołączona antena | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Poziomy RAID | 1, 0 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Usługa RAID | Tak |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 4 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 2 |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów USB4 Gen 2x2 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| 2. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 2. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 4.0 |
| 1. największy rozmiar klucza M.2 | 2280 |
| 1. M.2 najwyższa generacja PCI Express | 5.0 |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
Płyta główna Gigabyte X870I AORUS PRO ICE (X870, AM5, mITX, DDR5)
1555,27 zł (1264,45 zł netto)
5 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.