| Czas wysyłki (w godzinach) | 168 |
|---|---|
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i5, Intel® Celeron®, Intel® Pentium® Gold, Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i3 |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 6600, 6800, 5400 MHz, 4800 MHz, 7000, 5800 MHz, 5600 MHz, 6400 MHz, 6200 MHz, 6000 MHz, 5000 MHz, 5200 MHz, 7200 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 7200 MHz |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Układ płyty głównej | Intel B760 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11, Windows 10 x64 |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 3 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 3 |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Złącze TPM | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rozmiar pamięci BIOS | 128 Mbit |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,4 kg |
| Szerokość opakowania | 275 mm |
| Wysokość opakowania | 67,5 mm |
| Głębokość opakowania | 275 mm |
| Przewody | SATA |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Poziomy RAID | 0, 5, 10, 1 |
| Usługa RAID | Tak |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 6 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wtyczka Jack anteny WiFi-AP | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 2 |
| Waga produktu | 886 g |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj płyty głównej do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji., Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektroniką, aby zapobiec uszkodzeniom elektrostatycznym., Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek konserwacji lub montażu, odłącz produkt od źródła zasilania. |
ASUS PRIME B760M-A WIFI Intel B760 LGA 1700 micro ATX
828,17 zł (673,31 zł netto)
30 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.