| Czas wysyłki (w godzinach) | 168 |
|---|---|
| Procesor | Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i7, Intel® Pentium® Gold |
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5400 MHz, 5600 MHz, 6400 MHz, 4800 MHz, 7000, 6600, 6800, 6200 MHz, 5000 MHz, 5200 MHz, 7200, 5800 MHz, 6000 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Układ płyty głównej | Intel Z790 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Kolor produktu | Aluminiowy, Czarny |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Końcówki Thunderbolt | 1 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 1 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Złącze Serial port | 1 |
| Ilość gniazd COM | 1 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 3 |
| LED RGB | Tak |
| Złącze audio | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Dołączone oprogramowanie | ASUS Exclusive Software<BR>Armoury Crate<BR>- Aura Sync<BR>- Fan Xpert 4 (with AI Cooling II)<BR>- Power Saving<BR>AI Suite 3<BR>- TurboV EVO<BR>- DIGI+ VRM<BR>- PC Cleaner<BR>ASUS CPU-Z<BR>Norton 360 Deluxe (60 Days Free Trial)<BR>WinRAR<BR>UEFI BIOS<BR>ASUS EZ DIY<BR>- ASUS CrashFree BIOS 3<BR>- ASUS EZ Flash 3<BR>- ASUS UEFI BIOS EZ Mode |
| Przewody | SATA |
| Usługa RAID | Tak |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Poziomy RAID | 0, 5, 10, 1 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, PCI Express 4.0, SATA |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 4 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Mikrofon | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Ilość portów COM | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 3 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 4.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj płyty głównej do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji., Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektroniką, aby zapobiec uszkodzeniom elektrostatycznym., Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek konserwacji lub montażu, odłącz produkt od źródła zasilania. |
| pkwiu | 26.20.40.0 |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.