| Czas wysyłki (w godzinach) | 24 |
|---|---|
| Typ pamięci RAM | |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 – 85 °C |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci., Nie demontować ani nie uszkadzać modułów pamięci, mogą zawierać substancje niebezpieczne dla zdrowia., Utylizacja produktów elektronicznych powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu sprzętu elektronicznego. |
| pkwiu | 26.11.30.0 |
Pamięć DDR4 ADATA Premier 8GB 3200MHz CL22 SO-DIMM
338,25 zł (275,00 zł netto)
33 w magazynie
Udostępnij
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.